Przedszkole Gdańsk - Little HARVARD

Little HARVARD jest to prestiżowe, kameralne przedszkole, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i opiekunów.  Oferujemy najwyższy standard edukacji przedszkolnej, bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole Gdańsk - Little HARVARD

Priorytetem naszej działalności jest prawdziwe indywidualne podejście do każdego ucznia, począwszy od opieki, higieny, żywienia, edukacji po zabawę. Aby móc go realizować potrzebna nam jest doświadczona i pełna energii kadra, którą posiadamy oraz zaangażowanie ze strony rodziców na które bardzo liczymy. 

Już przed zapisem maluszka do naszego przedszkola współpracujemy z rodzicami, bo kto jak nie rodzice znają najlepiej potrzeby swoich pociech. Przeprowadzamy ankietę dotyczącą wszystkich upodobań i potrzeb dziecka, aby jak najlepiej go poznać i móc stworzyć warunki przypominające mu jego najbliższe otoczenie.

Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy wykończone i umeblowane w wysokim standardzie 50-metrowe sale, atestowane zabawki oraz materiały dydaktyczne.

Niepowtarzalny program zajęć dodatkowych i cyklicznych prowadzony przez wyjątkowych specjalistów w swoich dziedzinach oraz codzienną naukę języka angielskiego.

Posiłki na żądanie, śniadania i podwieczorki przygotowywane są w przedszkolu po konsultacji z dietetykiem oraz 2-daniowe obiady dostarczane przez firmę OREGANO - lidera na Trójmiejskim rynku żywienia dzieci i młodzieży. 

Opiekę w elastycznych godzinach! Little HARVARD to nie tylko przedszkole czynne od godz. 7.00 do godz.18.00, ale jedyna taka placówka w Trójmieście, która specjalizuje się w opiece nocnej nad dziećmi.

Przedszkole Gdańsk - Little HARVARD

Przedszkole Little HARVARD realizuje działania edukacyjne zgodnie z podstawą programową określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz rocznymi planami pracy wychowawczo – dydaktyczno – opiekuńczej opracowanymi przez zaspół Rady Pedagogicznej na każdy rok szkolny.

W naszej pracy wspomagamy się również:

  • Pedagogiką Marii Montessori;
  • Metoda Ruchu Rozwijającego według Weroniki Sherborne;
  • Metodą dobrego startu  prof. Marty Bogdanowicz (MDS);
  • Programem rozwijającym percepcję wzrokową Frostig Marianne, Horne David;
  • Plastyką sensoryczną - Sensoplastyka - I.A.Stefańskiej;
  • Programem edukacji matematycznej wg Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej;

WE LOVE SPEAK ENGLISH!

Bez wątpienia największą zaletą naszego przedszkola, jest fakt, iż komunikacja w naszym przedszkolu odbywa się również w języku angielskim. 

Posiadamy receptę na edukowanie wielojęzycznych dzieci! 

Jesteśmy obywatelami świata i żadna kultura nie jest nam obca!